Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Trazim Detektor

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Trazim Detektor

    Hallo Svima.

    Naso sam ovu sajtu u internetu pa me bas zanima
    Trazim Detektor ko mi zaista moze pokazivat nesto. Kupijo sam pre par godina neki Model za 3000 evra. Par puta sam probao da ga koristim al mi nije vredio nista.
    Ko zna gde se moze nabavit neki bolji Model. Znam za par mesta u Srbiji al nikako da ih nadjem tacno.
    Jer neko od vas mozda pozaijmi Detektori??? Naravno ne bezplatno....

    Bilo bi mi drago da cujem nesto od vas!

    pozz!

  • #2
    Care Lazo, nismo čuli koji si to detektor kupio za 3.000 evrića a da nije dobar. Koja je to marka i koji detektor je u pitanju sa kime nisi zadovoljan.
    Što se tiče kupovine detektora imaš nekoliko dobavljača. Za da ti neko pozajmi detektor a da te nezna lično, lično ne verujem, ali treba probati u svakom slučaju. Ima drugara još uvek na ovom belom svetu.
    Ja lično detektore ne posedujem.
    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

    Komentar


    • #3
      Hallo,

      uopste neznam vise kakva Marke je bilo. Neki Detektor za 4 stangle i nosis ga na grudi...izgleda ko quadrat.
      Mislim da nisam znao da ga nastelovam kako treba zato nije ni radio.
      Dobro svatim sta mi kazes u vezi da mi neko pozajimi Detektor. Nece bit djabe, mislim plati cu.
      Neznam ja sam takav tip ako bi mogo nekome da pomognem ja bih zasto ne.....al nema veze.

      Komentar


      • #4
        abe brat kao mozes dati 3000evra za detektor ada neznas kakav je i sta je,pozdrav

        Komentar


        • #5
          Pa preko interneta...
          Zvao sam tamo pa oni mi izpricao da za to sta ja trazim ta Marka najbolje bi bila.
          Ja narucio i platio....i tako

          Komentar


          • #6
            pa pogledaj onda emailove koje si razmenio pre kupovine sa tim prodavcem pa vidi o kom aparatu se radi.
            ako si ipak prodao taj aparat onda nemoj nista da brines,
            za tri hiljade evra mozes da kupis najmanje 2 kompletna vrhunska metal detektora.

            Komentar


            • #7
              Po Lazarevoj priči mislim da je u pitanju bio Pull-star,koja verzija nije ni bitno.Kao i ostali detektori nije ni on LOŠ ali treba dosta vezbe i znanja u baratanju sa njim.Ako si ga prodao dobro a ako nisi mogli bi da napravimo neki posao,a može i dogovor oko pozajmljivanja.

              Komentar


              • #8
                ne bi rekao da je puls star pogotovo ako se te cetiri stangle koje pominje zabadaju u zemlju,
                onda pre da je neki "skener", "radar" , "lrl" ili slicni duboko-daljinac ...

                Komentar

                Radim...
                X