Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

    Prodajem nov, nekorišćen detektor Minelab GPX 5000. Uz detektor se dobija i nov pojačivač signala Rooster Booster.
    Cena je 4000€, moguć dogovor.

    forumašima

  • #2
    Good lack!!!

    Komentar


    • #3
      mene zanima pa ako je jos na prodaju javi se

      Komentar


      • #4
        Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

        Očigledno da neznaš šta prodaješ jer je ovo ipak najbolji detektor na svetu.

        Komentar


        • #5
          Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

          Jedno pitanje za prodavca detektora , dali je original ili kineski hibrid , nesto mi nije poznato da takav model moze da se kupi kao polovan ili koriscen , unapred hvala , Germanicus

          Komentar


          • #6
            Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

            Uzalud ga pitas, covjek je postavio oglas ali ne javlja se. Mene je zanimao i slao sam mu poruke ali ne javlja se. Ja sam se dvoumio dugo da li da uzmem polovan ili nov. Na kraju sam kupio nov, da ne rizikujem sa nekim kinezom pa da tek bacim pare.

            Komentar


            • #7
              Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

              Andrija , ako ste se odlucili za minelab GPX 5000 kako sam razumeo iz vaseg izlaganja , onda da vam cestitam na izboru i pozelim srecu u radu sa njim , znam samo da se iskljucivo original proizvodi u Australiji i distribuira preko svojih ovlascenih prodajnih mesta po svetu , sve sto se pojavi iz nekog drugog ugla je falsifikat , tako kaze proizvodjac navedenog modela , ovo je i napomena potencijalnim kupcima nasta treba da obrate paznju , pozdrav svima Germanicus

              Komentar


              • #8
                Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

                Nalazio sam ih u Berlinu za 2000 eura polovne, ali kako neko da provjeri hologram bez originalne kartice. Na e-bayu ima ih mnogo ali sve je to lutrija sto ces dobiti. Znam da su to velike pare i kad uzmes u obzir da ne mozes bit 100% siguran u originalnost tih detektora. Opet ne treba se zalecati i kupovati gpx. To su komplikovane masine i nisu bas za svakoga. Meni licno je tezak za upotrebu, barem za sad dok se ne naviknem na njega.

                Komentar


                • #9
                  Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

                  ta prica o mnostvu gpx falseva na nasem trzistu je takozvana patka neuspesnih prodavaca detektora kojima su svi drugi krivi sto oni ne mogu da prodaju neku ozbiljnu kolicinu aparata ,
                  pa onda na sva usta pricaju o nekakvim falsevima koje prakticno niko nije ni video ali svi znaju da oni postoje, ili znaju nekoga ko je cuo za nekoga kome je neko pricao da je neko tamo kupio fals gpx...

                  ko se i malo razume u detektore, cene, izgled ili bilo sta sto je vezano za njih videce ocigledne razlike izmedju originalnih i kineskih "minelaba"
                  zato i postoje tematski forumi da se ljudi edukuju i povezu sa onima koji stvarno znaju , imaju i mogu.
                  iz licnog iskustva znam da nikakva prica, savetovanje i zelja da se pomogne ljudima koji ne poznaju temu detektora ne pomaze previse i da se licna korist cesto stavlja ispred racionalnog razmisljanja
                  zato se cesto desava da covek vidi da na nekom kineskom sajtu prodaju "gpx" za samo 1500 dolara i onda se zaleti i kupi to djubre jer zna da inace normalno taj aparat kosta 4000-5000 evra.
                  misleci da je ustedeo on se u stvari zakopao u vecno blato gluposti.

                  takve koji misle da su pametni i sveznajuci davno sam prestao da zalim...

                  Komentar


                  • #10
                    Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

                    Bane ja takve sveznalice zovem jednostavnim imenom-Internet strucnjak! U poslednje vreme sve je vise nekih takvih likova sa sertifikatom Internet strucnjak ali da bi me sire mase ljudi razumeli sta i o cemu pricam navescu primer sta me pitaju prilikom poziva da bise informisali o nekom uredjaju:
                    Kako to izgleda? Zamislite u ovoj eri toliko dostupnih informacija pojedini cak i ne znaju kako uopste izgleda metal detektor cccc!
                    Ma mrzi me da piskaram gomilu gluposti a razlike izmedju Kineza i Australijanca je toliko ocigledna da se iole poznavalac te vreste uredjaja nebi mogao zeznuti ni u mraku ali krv udari u mozak od niske cene pa se odma racuna na duplu zaradu i covek jednostavno i ne vidi sta kupuje iako svo vreme gleda u proizvod. Postavljane su vec te teme na drugim forumima sta i kako treba da izgleda vezano za GX seriju falseva tako da ko se informise ne moze da se zaebe nikako. Pozz!

                    Komentar


                    • #11
                      Odg: Prodajem nov metal detektor Minelab GPX 5000

                      Mislim da znam ko ga prodaje i mogu vam reći da sam ga imao u ruke i radi se o originalnoj mašini koja je još neraspakovana,inače lik ga je kupio za druge stvari i sada mu samo vata prašinu.

                      Komentar

                      Radim...
                      X