Najava

Skupi
Još nema oglasa.

metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • #16
    Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

    Eh ti detektori, detektori. Ma dobri su,kuj kaže da nisu?

    Priložene datoteke
    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

    Komentar


    • #17
      Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

      Pinpointer garrett at pro.Na 5cm detektuje novcic od 1 dinar, na "golo" bez prepreka.Da li je to to od ovog uredjaja?Prijatelj ga ima, pa sam malo cackao.

      Komentar


      • #18
        Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

        +- to je to ...
        pp i sluzi ne da se trazi sa njime nego da se locira ono sto je vec iskopano ili sto je eventualno ostalo u zidu rupe ,
        tako da je 4-5-6-7cm dubina sasvim ok

        Komentar


        • #19
          Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

          Bane jel radiš najam satelitskog snimanja zemljišta ima par planina po Srbiji koje bi trebalo odraditi? Mogu ti reći da si postao ozbiljan igrač na našim prostorima,

          Komentar


          • #20
            Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

            Aaaaaaaa to Bane ne prijavljuješ da si postao filmski scenarista i producent po zemlji Srbiji ????

            Jooooooj Bane,kad ovo pročita moj imenjak, ja mislim da si se tek tad shebao hahahahahahahah

            ti Meraklija na ovim podacima za Baneta. Kul si čoveče. Čista desetka za tebe.
            Od kad čekamo neku provalu za Banču.
            Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

            Komentar


            • #21
              Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

              Futy pa pogledaj ti onaj spisak svih Banetovih igračaka ostaje samo da otkupi franšizu za rad sa satelitima... Zvao ga jednom da ponešto i kupim od njega na sva moja pitanja on odgovori IMAM ja to druže tako da kod druga Baneta nema čega nema pa sam pomislio da je i otkupio franšizu za satelite. Šalimo se malo ali nam je Bane pravi Vrh

              Komentar


              • #22
                Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

                Orginalno postavljeno od MERAKLIJA SA JUGA Pogledati poruku
                Futy pa pogledaj ti onaj spisak svih Banetovih igračaka ostaje samo da otkupi franšizu za rad sa satelitima... Zvao ga jednom da ponešto i kupim od njega na sva moja pitanja on odgovori IMAM ja to druže tako da kod druga Baneta nema čega nema pa sam pomislio da je i otkupio franšizu za satelite. Šalimo se malo ali nam je Bane pravi Vrh
                Üta ima da gledam spisak. Kad odeš kod njega izgubiš se između rafova. Čovek se profesionalno bavi svojim poslom i naravno da ne sme da nešto zafali za kupca.
                Sad ne zna čovek šta da pomisli?
                Da pozoveš nekog prodavca , pa on kaže :"Nemam ali ću da poručim i imaću za nedelju dana"! , ne bi valjalo , jer onda bi ljudi rekli: "Hebaj ga, koi si ti prodavac kada nemaš na lageru?"
                Kad imaš sve na lageru : "Hebaj ga dva puta, kako bre da sve imaš???"

                Tako da ne znam stvarno šta bi trebalo biti po volji kupcima ???

                A to za satelite???
                Ma ja verujem da on ima i satelite na prodaju. Možda ne baš cele u komoletu, ali par kanala satelitskih sigurno da ima na prodaju. Nisam ga nikada pitao za sateite, ali pitaj ga ti. Baš i mene zanima.
                Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                Komentar


                • #23
                  Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

                  A vi pomislili da one rojeve satelita ispaljuje Ilon Mask (ili kako ga vec vabe)..eeeeee prijatelji moji, nemate vi pojma sta se sve u medjuvremenu desilo

                  Komentar


                  • #24
                    Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

                    Orginalno postavljeno od MilanV Pogledati poruku
                    A vi pomislili da one rojeve satelita ispaljuje Ilon Mask (ili kako ga vec vabe)..eeeeee prijatelji moji, nemate vi pojma sta se sve u medjuvremenu desilo
                    To imenjače. Bolje ti da ovo kažeš a ne ja da se Bane krije iza nika Elon Musk.
                    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                    Komentar


                    • #25
                      Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

                      Orginalno postavljeno od MERAKLIJA SA JUGA Pogledati poruku
                      Bane jel radiš najam satelitskog snimanja zemljišta ima par planina po Srbiji koje bi trebalo odraditi? Mogu ti reći da si postao ozbiljan igrač na našim prostorima,
                      za specijalne akcije se koristi i specijalna oprema , naravno toga nema u standardnoj komercijalnoj
                      i javnoj ponudi vec se ona dobija iskljucivo po preporuci .
                      sateliti, duboko-dalekometne raslje i ostala uskospecijalizovana i mnogo puta dokazna oprema i provereno ljudstvo je uvek spremno ne za "traganje" nego SIGURNO PRONALAZENJE
                      dakle uz svu tehnicko-tehnolosku podrsku u ekipi su i sirom sveta poznati citaci mapa i klesanih znakova i ljudi osposobljeni za prepoznavanje tzv "nisana" kako prirodnih tako i ljudskom rukom stvorenih.
                      a tu su i licencirani skidaci uroka , beli magovi, proroci i tumaci proslosti .
                      kod nas nema greske 0-24 / 365

                      Komentar


                      • #26
                        Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

                        Orginalno postavljeno od banebeograd Pogledati poruku
                        za specijalne akcije se koristi i specijalna oprema , naravno toga nema u standardnoj komercijalnoj
                        i javnoj ponudi vec se ona dobija iskljucivo po preporuci .
                        sateliti, duboko-dalekometne raslje i ostala uskospecijalizovana i mnogo puta dokazna oprema i provereno ljudstvo je uvek spremno ne za "traganje" nego SIGURNO PRONALAZENJE
                        dakle uz svu tehnicko-tehnolosku podrsku u ekipi su i sirom sveta poznati citaci mapa i klesanih znakova i ljudi osposobljeni za prepoznavanje tzv "nisana" kako prirodnih tako i ljudskom rukom stvorenih.
                        a tu su i licencirani skidaci uroka , beli magovi, proroci i tumaci proslosti .
                        kod nas nema greske 0-24 / 365
                        Eeeeee moj @MilanV.
                        Vidiš li ti ovo moj imenjače?
                        I samo ti sedi na terasu i zevaj celu noć u pomrčini da vidiš neko svetlo u onu tvoju baštu.
                        I onda Bane došo!
                        Bane mi uzo!
                        Koliko smo ja i ti zaostali tehnološki tek sad sam toga svestan.
                        Ja imenjače stvarno ne znam jednu stvar.
                        Plaća li bre ovaj Bane porez na prihod i uplaćuje li sve poreze i doprinose za sve te ljude koje vidiš da angažuje ???
                        Pa to rođo buljuk ljudi kod njega u službi čoveče.
                        Sve to treba naranit čovek.
                        Džaba ja i ti čuvamo Francovu zaostavštinu, kad ovaj to čupa iz vasione.
                        Satelitski rođoooooo
                        I mani da više sa terase gledaš dole u baštu.
                        Gore rođooooo, gore gledaj u nebo. Odande će ovaj Bančo da nas prečuka i otme naše mukom stečeno i sačuvano.
                        A ovamo pin pointeri, ljopate, krampove na rasklapanje,....... prodaje ljudima.
                        Eeeeeeeeeeeeeee moji Milani ...........
                        Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                        Komentar


                        • #27
                          Odg: metal detektori , pin pointeri, sonde i sve ostalo . .. trenutno na stanju

                          Orginalno postavljeno od banebeograd Pogledati poruku
                          za specijalne akcije se koristi i specijalna oprema , naravno toga nema u standardnoj komercijalnoj
                          i javnoj ponudi vec se ona dobija iskljucivo po preporuci .
                          sateliti, duboko-dalekometne raslje i ostala uskospecijalizovana i mnogo puta dokazna oprema i provereno ljudstvo je uvek spremno ne za "traganje" nego SIGURNO PRONALAZENJE
                          dakle uz svu tehnicko-tehnolosku podrsku u ekipi su i sirom sveta poznati citaci mapa i klesanih znakova i ljudi osposobljeni za prepoznavanje tzv "nisana" kako prirodnih tako i ljudskom rukom stvorenih.
                          a tu su i licencirani skidaci uroka , beli magovi, proroci i tumaci proslosti .
                          kod nas nema greske 0-24 / 365
                          Бане кад будеш на југ-исток водим те у Грбавче на сврљишко јање заслужио си, ако одеш мало источније и на Пиротско. Укључи сателит па у Грбавче

                          Komentar

                          Radim...
                          X