Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Hitno

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Hitno

    Prvi put na našem tržištu :
    Specijalizovana firma za prodaju komponenti potrebnih za samogradnju metal detektora „Romdetectis“ objavljuje oglas.
    Zbog velike potražnje i velikog broja porudžbina hitno potrebna :
    - Dva dilera prodaje za područje Bosne i Hercegovine
    - Dva dilera za područje istočne Srbije i Beograda
    - Četiri dilera prodaje za područje Slovenije
    - Jedan diler za područje Severne Makedonije
    Zarada po dogovoru (procentualna prema izvršenoj prodaji).

    Hobi samograditelji „Romdeteks“ na lageru ima sve vrste komponenti za samogradnju većine metal detektora koji se koriste na našem tržištu kao recimo:
    - Sve vrste tranzistora,
    - Sve vrste Integralnih kola,
    - Sve vrste kondenzatora,
    - Širok asortiman debljina pobakrenih žica kao i žica od punog bakra,
    - Sve vrste izolovanih žica u svim mogućim bojama i debljini,
    - Kućišta za sonde (plastične i drvene u standardnim dimenzijama) kao i kutija raznoraznih dimenzija za smeštaj uređaja po izboru (drvene višestruko impregnirane i plastične po želji i u svim bojama)
    - Držače za bicikle raznih dimenzija držače za dečije bicikle, trkaće bicikle, motore , samohodne kosačice(u zavisnosti od veličine ruke vlasnika metaldetektora ),
    - Zglobne držače za parkiranje metal detektora u prirodi,
    - Alpinističke kuke za kačenje metal detektora na drvetu,
    - Razne dužine nogica stalaka za fotoaparate na razvlačenje (isključivo crne boje),
    - Sve vrste drvenih izolacionih spojnica od raznih vrsta kuvanog drveta višestruko impregniranih žutim prirodnim voskom ili parafinom (za spojeve između sonde i nosača sonde),
    - Osciloskope cele kao i displeje za sve vrste osciloskopa,
    - Univerzalne unimere (digitalne ili na skazaljke - klasične),
    - Kompase,
    - Vakumske pumpe,
    - Sve vrste lemilica,
    - Kalaj i srebrni lot (u prahu ili u žici raznih debljina),
    - Sve vrste dimenzija kalajisanih, posrebrenih i pozlaženih šerpi, lonaca, ćupova za testiranje dubine rada metaldetektora,
    - Infracrvene naočare za detekciju vašeg metal detektora na daljinu po noći (ako ga pogubite negde na terenu u mraku kad bežite od murije),
    - Plastičnih cevi raznih dimenzija za izratu pinpointera,led dioda u svim bojama i dimenzijama,
    - Sve vrste čunaka pocinkovanih, kalaisanih,posrebrenih ,pozlaženih nemamo trenutno na lageru – rasprodato,
    - Mikrofona,
    - Mikrozvučnika,
    - Sve vrste magneta,
    - Sve vrste cvikcangli,klešta, motorzagli,trtcangli, šrafcigera, pipalica,stega,zupčanika …….
    - Podnožja za integralna kola,
    ……………………………………………………………………….
    Od sada sve što vam je potrebno da sami napravite svoj metaldetektor možete poručiti na jednom mestu !
    Svi zainteresovani dileri prodaje neka se obrate za dogovor oko saradnje preko PP poruka.
    Zavaljujemo,
    Vaš „Romdetectis“

  • #2
    Odg: Hitno

    Lepo i korisno ako je istina.
    Jer kod nas takvih namenskih prodavnica nije bilo i dobro je ako bi se delovi i komponente mogle nabavljati na istom mestu.
    Dosadašnje moje lično iskustvo je: otvorim sajt,pogledam šta ima i kad naručim to je samo 30% onda tražim drugog pa i tamo ista situacija,naređam nekoliko prodavnica i opet nečega nema.
    prođe dva dana i sad oni počinju zovu mene telefonom,ovo nema,ono ćemo dobiti za para dana,za to i to nudimo zamenu.
    3 različita dobavljača 3 puta poštanski troškovi i delovi tek za pola detektora,šta dalje.
    Nisam diler ali sam neko ko mesečno potroši na delove,komponente i ostala čudesa od 200 pa do 500 evra, sve zavisi od volje, i potražnje krajnjih kupaca i korisnika.
    Zavisi i od toga koji detektor radim ili popravljam.
    Moje mišljenje i predlog za vas ako ozbiljno mislite da se bavite ovim poslom a imate takvih (materijalnih) mogućnosti da nabavljate delove za samogradnju ali da imate i ostale delove za servis kako detektora iz privatnih radionica tako i za fabričke detektore.

    Komentar


    • #3
      Odg: Hitno

      I jos jedno pitanje koje ce verovatno interesovati mnoge,gde se nalazi ta firma? neka adresa,sajt bilo kakav kontakt.

      Komentar


      • #4
        Odg: Hitno

        I sta na kraju ispade?
        TRESLA SE GORA,RODIO SE MIS

        Komentar


        • #5
          Odg: Hitno

          Orginalno postavljeno od romdetectis Pogledati poruku
          Zbog velike potražnje i velikog broja porudžbina ......
          ...............

          Komentar


          • #6
            Odg: Hitno

            Gledam i ja ovaj oglas tek sad. Ne nađoh ni ja ništa na netu o ovoj romskoj firmi.
            A šta bi tebii Dragane Crni trebalo? Pocinkovani čunci ?
            Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

            Komentar


            • #7
              Odg: Hitno

              Ma jok bre Mico,imao sam neki bakar i olovo od kursumi pa bi menjao za marinijum i zlato kazu da to sad ide,cim i Rusi a i Kinezi to kupuju znaci da moze da se napravi neki sverc komerc.
              Sa ovima se posle dogovorim za razmenu i uzmem rakete one protiv gradne pa to ispalim iz tresnjevog topa u brdo i dobijem jos sekundarnih sirovina.
              Vidi se bre Mico da si zaglupeo od tih Svabova sve te pogresno naucili,vrati se bolje medju stare prevarante,tu je biznis i buducnost.

              Komentar


              • #8
                Odg: Hitno


                Ma jesam zaglupeo skroz.
                Sad mi je jasno zašto ona stihija počisti Žagubicu prošle godine beše?
                Ili ti ponestalo PG raketa ili te izdao trešnjev top?
                Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                Komentar


                • #9
                  Odg: Hitno

                  Cuti bre ne odavaj tajnu.
                  A ponestalo i raketa a tresnjev top se nije pokazao dobar razmisljamo o vrbovom,zilavije drvo.

                  Komentar

                  Radim...
                  X