Najava

Skupi
Još nema oglasa.

znak

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • znak

    dali bi neko znao sta znaci ovaj znak , ja nemogu da svatim sta bi mogao da znaci pozdrav

    Priložene datoteke
    "Многе ствари човек памти, а једну никако да запамти, ма колико му се она понављала.
    Да он без својине улази у овај свет и без својине излази из овог света."

    Владика Николај

  • #2
    Odg: znak

    Orginalno postavljeno od okitrip Pogledati poruku
    dali bi neko znao sta znaci ovaj znak , ja nemogu da svatim sta bi mogao da znaci pozdrav

    [ATTACH=CONFIG]10411[/ATTACH]
    "изображение на колобър със знака iyi от тракийско светилище раюв камък в еленския балкан."

    Komentar


    • #3
      Odg: znak

      fala banebeograd na brzom odgovoru , hteo sam da pocnem jednu temu ali nisam bas znao za ovaj znak nisam mogo da ga uklopim , fala inace
      "Многе ствари човек памти, а једну никако да запамти, ма колико му се она понављала.
      Да он без својине улази у овај свет и без својине излази из овог света."

      Владика Николај

      Komentar


      • #4
        Odg: znak

        Ovo je ocigledno da je klesano sa neki cilj,verovatno ima i svoje znacenje,ja ne znam da tumacim znakove ali ovo desno gore mi lici kao neki brojevi,mozda oznacava vremenski period kad je ovo klesano,bilo bi lepo ko se bolje razume ako oce da objasni o cemu se radi.

        Komentar


        • #5
          Odg: znak

          Orginalno postavljeno od banebeograd Pogledati poruku
          "изображение на колобър със знака iyi от тракийско светилище раюв камък в еленския балкан."
          isto tako i onih sta pises na njino pismo kazu ovako : Знакът “IYI” - символът на свещеното учение на Бог Ра

          pa sad ..
          "Многе ствари човек памти, а једну никако да запамти, ма колико му се она понављала.
          Да он без својине улази у овај свет и без својине излази из овог света."

          Владика Николај

          Komentar

          Radim...
          X