Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Kult zlatnog psa na Rtnju

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Kult zlatnog psa na Rtnju

    Da li neko zna nesto vise o ovim ljudima koji su ziveli na Rtnju, pre neki Dan Sam cuo nesto o tome ali I'ma vrlo malo informacija o tome.

  • #2
    Odg: Kult zlatnog psa na Rtnju

    Pa nemoj da si stidljiv , pričaj , pa možda se neko na doveže na tvoju priču....
    Što je za nekog "Pas" za neki opis mož da bude ko zna šta...
    Pa zato izvoli , podeli znanje i to što si čuo....
    svima!

    Komentar


    • #3
      Odg: Kult zlatnog psa na Rtnju

      Gledao neku emisiju, gostovao neki arheolog I pricao o tome, nasli su pecinu Ili svetiliste na Rtnju I u Toku je iskopavanje Samo mi eto cudno sto do sad nisam cuo a ni procitao nesto o tome, ni u zvanicnoj ni u takozvanoj alternativnoj istoriji pa rekoh da ne zna neko nesto o tome.

      Komentar


      • #4
        Odg: Kult zlatnog psa na Rtnju

        https://youtu.be/2ZXP0KVQc5k to je ta emisija pricaju o mnogi temama a tu I pominju kult pogledaj ceo intervju vrlo je interesantan.

        Komentar


        • #5
          Odg: Kult zlatnog psa na Rtnju

          Dusan silni nisu spisi nisu opisi nisu znaci (mada bih voleo da jesu😂😂😂😂), nego istoriji a eto covek rece sta bi trebalo da trazis da nadjes taj grad😂😂😂😂, cista znatizelja o istoriji I zaintrigiralo me to kako neko udje a neko "pozeleni" kako covek kaze. Ajde sad ti sta sve znas o toj civilizaciji kultu Ili sta vec nemora da bude plan Ili zuto cisto edukativno 😂😂😂😂

          Komentar

          Radim...
          X