Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Изгубљена историја

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Odg: Изгубљена историја

    Pa šta drugo da prokomentarišem , osim da se nasmejemo rođo?
    Od svih do sada teorija nekakve "seobe naroda", ovo što je napisao ili izjavio taj neki Egon Klassen ( za koga eto po prvi puta čujem), je više nego ..... hebi ga rođo.
    Nego iz te Kalssenove konstatacije se može ovde otvoriti i obraditi jedna veoma, veoma lepa temica, koja bi i te kako ovim našim tragačima i plandžijama mnooooogo pomoglo u shvatanju nekih stvari. Sada sam veoma ozbiljan i ne smejem se kada sam ovo predložio.
    Citiram deo tvog citata tog Klasstena:

    Orginalno postavljeno od Okitrip Pogledati poruku
    grb Aleksandra Velikog koji je prikazivao Bukefala i Grifona.
    Hajde da budemo malo konstruktivni i lepo rođo otvori temu te Aleksandrove zastave, ili još bolje, otvori temu gde će se raspravljati o tim simbolima koji se ovde spominju a to je Bukefal i Grifon, pa ću i sam, kada započneš tu temu kao posebnu, dati svoj doprinos ovoj temi koju sam daaaaavno imao namere da je započnem, ali eto, igrom slučaja i u nekim afektima su se ove dve stvari spomenule u ma kom kontestu, ali veoma veoma važne stvari u celom poimanju naših tragača i posebno da ne kažem kojoj grupi tragača. To ostavimo da sami sebe prepoznaju kada se tema o Bukefalu i Grifinu započne.
    Da malo spustimo loptu na pametnije i konstruktivnije stvari i u renomeu koji ima ovaj forum. Pa navali rođo, otvaraj temu pa da prionemo na pisanje.
    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

    Komentar

    Radim...
    X