Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • #61
    Orginalno postavljeno od branko10del10 Pogledati poruku
    Na slici se vidi da su svi nasmejani i veseli.Pretpostavljam da je bilo nezaboravno! Nadam se da cu sledece godine moci da se uklopim i budem deo ovog jedinstvenog sabora.Taman da probate i domacu Dunjevacu Veliki pozdrav !!!
    Komšija ne brigaj dogodine se spremi, ali duguješ dve flaše dunje! Jednu za ovu a drugu za sledeću godinu. To ti je kazna što nisi sada bio sa nama.
    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

    Komentar


    • #62
      Boze zdravlja,dogodine sam sa vama sigurno.A sto se tice dunje,bojim se da nam ne bude malo dve flase uz Boziju pomoc bice nove dunje sada na jesen,tako da cu ipak poneti malo vise naravno ako se ti komso i ostatak drustva ne buni
      Hrabrost je izdrzati ovaj trenutak!!!

      Komentar


      • #63
        Društvo, eto konačno krećemo sa objavljivanjem video spotova sa ovog Sabora.

        Ovo je prvi deo serijala koji smo za Vas pripremili. Uživajte i pratite naše sledeće nastavke!

        Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

        Komentar


        • #64
          Orginalno postavljeno od branko10del10 Pogledati poruku
          Boze zdravlja,dogodine sam sa vama sigurno.A sto se tice dunje,bojim se da nam ne bude malo dve flase uz Boziju pomoc bice nove dunje sada na jesen,tako da cu ipak poneti malo vise naravno ako se ti komso i ostatak drustva ne buni
          Ma komšija, ja reko da budemo skromni i ne olešimo te za neku količinu, ali ne odbijamo ni pet flaša, ne brigaj, samo da je zdravlja, sledea godina nije daleko
          Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

          Komentar


          • #65
            Netaknuta priroda...stvarno prelepo!!! Ne brini komsija,kod mene bar prave rakije i dobrog raspolozenja uvek ima i bice!!!
            Hrabrost je izdrzati ovaj trenutak!!!

            Komentar


            • #66
              a i bila bi steta da pijem sam ili ne daj boze da ne donesem par litara na sledeci skup
              Hrabrost je izdrzati ovaj trenutak!!!

              Komentar


              • #67
                Nebrini,brate mili,za to,da neces imati skim da pijes..hahahha Eh,da smo bas sve snimali,malo bi nam bilo 8GB memorije. Zato su iz snimaka izostavljeni takvi trenutci sa casicom. ...mislim,zbog mesta u memoriji.

                Komentar


                • #68
                  ako je zbog memorije,onda razumem zato sledeci put moramo 4GB izdvojiti samo za trenutke sa casicom
                  Hrabrost je izdrzati ovaj trenutak!!!

                  Komentar


                  • #69
                    Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

                    Komentar


                    • #70
                      Ljuta masina
                      Nemoguće je zauzeti moje mesto,ali je zabavno gledati neke kako pokušavaju...

                      Komentar


                      • #71
                        Za neverovati je koliko brzo može da ide ovo sokoćalo, učesnika na našem Saboru! Svaka čast Sladjanko na sačuvanom snimku! Još kada se zna da je vlasnik ove "ljute mahindre" čovek pod nadimkom "Sexy" - sve je rečeno
                        Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                        Komentar


                        • #72
                          Vidis da ja sve slikam sta stignem,a trebao sam da slikam ono vece na STOLU kad je odvezo doticnu damu pa onda potera za njim...

                          Komentar


                          • #73
                            ZMIJO sta bi sa Baneta ne vidi se taj covek uopste?Nije li ga opet VEZANO KUCE ujelo ko prosli put?Pusti lokator i lociraj ga gde se nalazi???;)ODNOSNO TRAGALO !!!!

                            Komentar


                            • #74
                              aaaaaaaaaa ne te to je slazak vec kad smo dolazili da vidis kako ZMIJCE i BANE guraju citroena samo prsti kamenje???

                              Komentar


                              • #75
                                eeeeee to sam propustio, jbg do godine
                                Nemoguće je zauzeti moje mesto,ali je zabavno gledati neke kako pokušavaju...

                                Komentar

                                Radim...
                                X