Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • #46
    Braco mila,koliko su sve ovo divni ljudi koje sam upoznao na saboru! Nadam se da ce sledece godine na drugom mestu biti i novih forumasa na saboru,jer pisanje na forumu je jedno,a prica za stolom nesto,sasvim,sasvim drugo. Zivu rec nista nemoze da zameni.

    Komentar


    • #47
      U pravu si Pehina treba to doziveti i pogledati ljude u oci,a ne sedeti za kompjuterom i davati komentare.Pojedincima sluzi ovaj forum za zabavu, nisu svesni da moze mnogo sta da se zavrsi.Sto bi rekli u mom kraju,,CULA ZABA KOVU SE KONJI PA I ONA DIGLA KRAK,,.Nadam se da ce se sami prepoznati !!!

      Komentar


      • #48
        Sto se sekiras Sladjanko za tu zabu ce gu zakove neki zabac to gu negine!

        Komentar


        • #49
          Zahvaljujem se u moje ime na pozivu da prisustvujem skupu,iz meni poznatih razloga bio sam sprečen da prisustvujem.
          Ali mi smeta svrstavanje ljudi koji su bili na skupu u one "prave" i one koji to nisu.Samo da vas obavestim da sam na slici prepoznao dva
          prevanta (oni će pročitati i znati koji su),sa kojima sam saradjivao,samo su kupovali mesta i radili sami.
          Ja bih ipak ako mora delio ljude na one poštene i one koji to nisu.
          POZDRAV !!! Dragan Žagubica

          Komentar


          • #50
            MA,ok...malo je prejaka rec,"prave ljude",slazem se sa tobom,ali neverujem da je kolega bas tako i mislio,zlonamerno. Siguran sam da nije mislio nista zlonamerno,vec da je mislio na "likove" koji su se muvali tu,oko planinarskog doma,a nisu hteli da dodju ni pice da popijemo. Jer,kakve veze ima ko je bio a ko ne,ako su se vec zatekli tu na planini,sta ih je kostalo da se upoznamo,bez obzira ko je bio prijavljen,a ko ne?

            Komentar


            • #51
              Orginalno postavljeno od Dragan Crni Pogledati poruku
              Zahvaljujem se u moje ime na pozivu da prisustvujem skupu,iz meni poznatih razloga bio sam sprečen da prisustvujem.
              Ali mi smeta svrstavanje ljudi koji su bili na skupu u one "prave" i one koji to nisu.Samo da vas obavestim da sam na slici prepoznao dva
              prevanta (oni će pročitati i znati koji su),sa kojima sam saradjivao,samo su kupovali mesta i radili sami.
              Ja bih ipak ako mora delio ljude na one poštene i one koji to nisu.
              POZDRAV !!! Dragan Žagubica
              Dragančo,

              Nemojte uzeti za zlo neke komentare pojedinih učesnika. Lično ne verujem da su pod onim "pravim" mislili išta loše. Verovatno poneseni utiscima sa ovog Sabora hoće na neki način da ostalima stave do znanja da je propuštanje ovog skupa nešto za čime treba žaliti!?
              Apsolutno se slažem sa tobom Crni da je uvek pre vrednija ona klasifikacija na poštene i nepoštene, a u suštini smo svi mi "pravi".
              Da, sa tobom sam baš razgovarao oko učešća i pošto nisi mogao doći iz razloga koje si mi objasnio eto i ti nisi "pravi"
              Naravno šalimo se, što se mene tiče zdušno se nadam da će se ova tradicija održavanja Sabora forumaša nastaviti i dalje. Na tome smo već neke preliminarne stvari na samom Saboru sa učesnicima razgovarali. Predloženo je nekoliko mogućih lokacija okupljanja. Da sada ne prejudiciram neke bezvezne stvari koje će se odigravati sledeće godine, ostavimo vremenu da učini svoje.
              Ako je ikome žao, meni je žao što nisam imao prilike da lično upoznam nekoliko ljudi sa kojima sam nekoliko godina u kontaktu a da se nismo mogli sresti uživo. Šta je tu je, daljnja saradnja se ne prekida a sve ostalo je stvar sreće i kako reče Crni - poštenja.

              Lep pozdrav iz prelepe Palma de Majorke drugari moji,
              Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

              Komentar


              • #52
                Sve najbolje druže lepo se provedi.
                Za šalu i druženje sam uvek.

                Komentar


                • #53
                  Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

                  Komentar


                  • #54
                    steta sto vas nisam slikao na gore
                    Nemoguće je zauzeti moje mesto,ali je zabavno gledati neke kako pokušavaju...

                    Komentar


                    • #55
                      trebao si jebi ga...

                      Komentar


                      • #56
                        Čekajte dok samo završim pakovanje celog spota sa Sabora pa ćemo ga objaviti. Mislim da je tu i uspon na Stol. Kasnim sa tim spotom, jer znate da sam bio na odmoru.
                        Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                        Komentar


                        • #57
                          Ne verujem da imas sliku kad sam dolazio Bane i Zmija su pomogli da izadjem preko ono kamenje...

                          Komentar


                          • #58
                            Hoćeš da kažeš da su te "izneli" gore


                            Eto još nekih slika sa slika:

                            IMG_1581.jpg IMG_1582.jpg IMG_1583.jpg IMG_1584.jpg IMG_1585.jpg
                            Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                            Komentar


                            • #59
                              Ili malo jezivijih slika:

                              IMG_1587.jpg IMG_1588.jpg IMG_1589.jpg IMG_1592.jpg IMG_1586.jpg
                              Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                              Komentar


                              • #60
                                Na slici se vidi da su svi nasmejani i veseli.Pretpostavljam da je bilo nezaboravno! Nadam se da cu sledece godine moci da se uklopim i budem deo ovog jedinstvenog sabora.Taman da probate i domacu Dunjevacu Veliki pozdrav !!!
                                Hrabrost je izdrzati ovaj trenutak!!!

                                Komentar

                                Radim...
                                X