Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Knjiga izašla iz štampe !

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Knjiga izašla iz štampe !

    Poštovani forumaši,

    Knjiga pod naslovom : "GOSPAVINO ZAKOPANO BLAGO", autora Bratislava Petrovića - Brace je izašla iz štampe u prvih 300 primeraka.

    Ovime smo zaključili dato nam obećanje i sve do sada dogovore smo ispoštovali, time dokazujući da smo ozbiljni ljudi i ozbiljan forum,pre svega.

    Obzirom da se još nije sasušila štamparska boja sa prvih primeraka, eksluzivno Vam predstavljamo nekoliko stranica ove knjige.









    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

  • #2
    Odg: Knjiga izašla iz štampe !

    Zamolio bih sve donatore koji su svojim sredstvima omogućili štampanje ove knjige da se obrate privatnim porukama našem blagajniku Teči , koji je i sakupljao ova sredstva. U toj privatnoj poruci Vas molimo da dostavte Vašu tačnu adresu na kojoj bi smo mogli da Vam poštom pošaljemo, po obećanju, jedan besplatan primerak ove knjige i još neke prigodne poklone koje smo Vam spremili uz ovu knjigu.

    Zahvaljujemo unapred na dostavljenim podacima,

    Tim foruma Zakopano blago,
    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

    Komentar


    • #3
      Odg: Knjiga izašla iz štampe !

      Imenjace, ja zaduzujem tebe da mi doneses kada budes bio na godisnjem

      Komentar


      • #4
        Odg: Knjiga izašla iz štampe !

        Pa čekaj imenjače, ko je tebi obećao knjigu? Kude si ti na spisak ?

        Donosim za tebe rođo ne brigaj! Pitanje samo kad ću ja na odmor?
        Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

        Komentar


        • #5
          Odg: Knjiga izašla iz štampe !

          futyfuty9, kolko vidim okumio si se sa autorom knjige?
          i olovo postaje plemeniti metal, samo ako se metak pravilno usmeri

          Komentar


          • #6
            Odg: Knjiga izašla iz štampe !

            Orginalno postavljeno od El Loko Pogledati poruku
            futyfuty9, kolko vidim okumio si se sa autorom knjige?
            Zdravo @El Loko,

            Tebe nema, nema, nema...... da se oglasiš, pa onda pojaviš na nekoj temi

            Ma daleko od nekog kumovanja. Kome treba takav kum koji je iskvario svojom fizionomijom dva čoveka Družimo se i sa njim kao i sa svim ljudima koji se ne pojavljuju u javnosti samo sa nekim nikom na forumima i tu je kraj priče. Braca je jedan od onih koji je, kao i manjina nas, javna ličnost gde se nemamo potrebe kriti ni od koga.
            Zamoliću Bracu da u sledećeoj knjizi humorističkog sadržaja sklepa jednu priču i na ime El Loka

            Šalim se ja El Loko, sve dok se ljudi druže u zdravlju i veselju, nalaze se u živo i raziđu kao da su se znali godinama - dobro je. Znaš i sam da većina forumaša izbegava neki, ma koji, vizuelni kontakt iz valjda samo njima znanih razloga.

            Knjiga kao knjiga, sa ogromnom količinom humora je obrađeno nekoliko likova iz našeg sveta interesovanja i raznim njihovim dogodovštinama na terenu i drugim mestima
            Koliko znam , do sada nije napisana niti jedna knjiga ovakvog humorističkog sadržaja gde su tragači predstavljeni u nekom drugom svetlu osim nekakvih pustih planova, skica, mapa koje su jedino najaktuelnija tema. Verujem da, čitajući ovu knjigu, svako sebe pronadje u nekim ličnim situacijama iz prošlosti. Braca je ovu knjigu odradio baš prelepo, ko je bude imao prilike da čita, svakako će se uveriti u ovo što pišem.

            Čak i sam karakter prikupljanja sredstava za štampu ove knjige je imalo za cilj zbližavanje ljudi sa svih prostora. Samo iz priloženog spiska donatora se da videti da su donatori naši ljudi i kolege po hobiju, sa različitih meridijana, Makedonije, Francuske, Švajcarske, Austrije, Srbije ..... Ima li šta više reći o ideji i povodu stvaranja ove knjige?
            Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

            Komentar


            • #7
              Odg: Knjiga izašla iz štampe !

              kazem promenio ti ime u spisku gore na slici u onom spisku.
              i olovo postaje plemeniti metal, samo ako se metak pravilno usmeri

              Komentar


              • #8
                Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                Hahahahahah nisam to iskreno ni primetio


                Ma neka me zovu i ćupče, samo da me ne razbiju

                Dobro da nisu omanuli sa imenjakom "Milanom V", jer bi mi onaj džigerke pojeo, ovako je dobro
                Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                Komentar


                • #9
                  Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                  Komentar


                  • #10
                    Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                    pa i njega neko nekad pobrka.
                    i olovo postaje plemeniti metal, samo ako se metak pravilno usmeri

                    Komentar


                    • #11
                      Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                      " 5. Vozim Gospavu na pijac u Palanku da si kupi robu za festival.Zanima me kkv je toj festival na zlatari.Svakakvi festivali ima,ali prvi put cujem da ima i takv.Ona mi vrevi:-Toj Lale,pravi jedn nas iz Austriju.Milan mu ime.Zlatan covek.Ima i ubavi saradnici. -Poznavas li i?,pitujem ju.-Znam!Deda Ljubu odavna znam.On mu je glavni savetnik.Prvi mu je donel Kocin dnevnik.-Kakv je toj Kocin dnevnik?,nikad nesm cul za njeg.-Nekv vojvoda,bil ovam po Suvu planinu.Godza sinko zakopal zlato na Mali Trem.-Pa gde je tija Mali Trem?,pitujem ju.-Nici ne znaje.Kuji ga najde ,omudil ga je!Ima da bude pojak nego li MMF.-A kako poznavas toga ...deda Ljubu ?-Znam ga pedese godin vec.Jos nekada,mlogo bese odavna,kad vozese golem motor.Sas njega je doodil ovam i kopal je zlato.-Pa odokle su tija ljudji ?-Iz Vlasko sinko.Tam je i festivalat."...Ovo je odlomak iz knjige Gospavino zakopano blago,strane 31 i 32..Autor Bratislav Petrovic je,sa saradnicima,odrzao izuzetno uspesnu prvu promociju sinoc u kafeu Tiha prica u Nisu.Smeh i aplauzi u prepunoj sali,prisutno blizu 100 ljudi,Jos se nije osusila stampa,roman vec razgrabljen.Zadovoljni organizatori najavili su reprizu sledeceg petka,31.jula od 20 casova na istom prostoru u Nisu.

                      Komentar


                      • #12
                        Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                        Knjiga Gospavino zakopano blago prodavana je u Nisu po promotivnoj ceni od samo 200 dinara,sa posvetom i potpisom autora Brace Petrovica na svakom primerku.

                        Komentar


                        • #13
                          Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                          Zahvaljujemo @zilijen88 na ovom izveštaju. Knjiga je samo zbog ove promocije naštampana u prvih probnih 30 primeraka. Ako si prisustvovao ovoj promotivnoj smehotresnoj večeri, ostalo ti svakako ništa ne treba govoriti

                          Inače je u dogovoru sa Bracom planirano da svaki učesnik narednog Sabora- "festivala na zlaćari", kako kaže Gospava ( u koliko bude organizovan) dobije po jednu besplatnu knjigu "Gospavino zakopano blago"! O tom po tom, videćemo koliko je izvodljivo da se sledeće okupljanje izvede u septembru ili oktobru mesecu.
                          Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                          Komentar


                          • #14
                            Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                            gde mogu nabaviti jedan primerak..

                            Komentar


                            • #15
                              Odg: Knjiga izašla iz štampe !

                              dal mozemo i de da narucimo po primerak knjige tako da imi doniramo u smislu da kupimo po primerak knjige

                              Komentar

                              Radim...
                              X