Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Sabor foruma " Zakopano blago 2013"

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • #16
    Понудата е супер но може да се намале цената доколку се обезбедат Спонзорсва. Предлог.

    Komentar


    • #17
      Poštovane kolege,
      Do sada su nam , kao što vidite, pristigle dve ponude iz Makedonije kao potencijalne lokacije za održavanje našega Sabora u ovoj godini. Zamolio bih sve one koji su nagovestili neke svoje ponude iz Srbije da nam ih dostave.
      Takođe podsećamo naše uvažene kolege iz Bugarske koji su najavili njihovu ponudu, za planinu Rilu, da nam dostave njihove cenovnike sa planom aktivnosti po njihovom viđenju za održavanje ovoga Sabora.

      Za sada je jedino iz Srbije pristigla ponuda takođe sa planine Stol gde je održan i prošli Sabor. NJihovu ponudu ćemo takođe objaviti ali smo mišljenja da bi pre svega sledeći sabor trebali održati na nekoj drugoj - novoj lokaciji.

      Ovo je samo podsećanje našim uvaženim kolegama da nam definitivno dostave njihove obećane ponude kako bi smo zajedničkom anketom svih članova foruma mogli da se odlučimo za jednu od lokacija za održavanje sledećeg Sabora u 2013 godini.

      svima unapred !
      Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

      Komentar


      • #18
        Forumasi ke se gledame ili .....................
        Svi junaci ...............................

        Komentar


        • #19
          Време е за договор за собор Кога? Каде?
          Има доста добри понуди!!!!!

          Komentar


          • #20
            Dobar dan zelim svima,ja sam na ovom forumu nov,trenutno sam u Trstu radim ali ideja je super,zainteresovan sam da dodjem ma gde da se odrzava,zato bih vas zamolòio da me blagovremeno obavestite.Za takvu manifestaciju uvek ce se naci vremena,veliki pozdrav svima...srecno.

            Komentar

            Radim...
            X