Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • #76
    Orginalno postavljeno od sladjanko Pogledati poruku
    Vidis da ja sve slikam sta stignem,a trebao sam da slikam ono vece na STOLU kad je odvezo doticnu damu pa onda potera za njim...
    Pa žena je morala sutradan da odleti na more za Tursku,pa zato tolika brzina
    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

    Komentar


    • #77
      Orginalno postavljeno od sladjanko Pogledati poruku
      ZMIJO sta bi sa Baneta ne vidi se taj covek uopste?Nije li ga opet VEZANO KUCE ujelo ko prosli put?Pusti lokator i lociraj ga gde se nalazi???;)ODNOSNO TRAGALO !!!!
      Konačni izveštaj u vezi Baneta - KUČE PREŽIVELO UJED! Naš Bane se oporavio!
      Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

      Komentar


      • #78
        masina je extra jos i vesanje,amortizeri i td. svaka cast konstruktoru

        Komentar


        • #79
          U svakom slucaju je bolja od ove moje,svo kamenje iz bubrega mi istera. ABCD0014.jpg

          Komentar


          • #80
            Orginalno postavljeno od miljenko1 Pogledati poruku
            U svakom slucaju je bolja od ove moje,svo kmenje iz bubrega mi istera. [ATTACH=CONFIG]611[/ATTACH]
            Ma to ti verujem, ovaj drugar je napravio ovo čudo da ne možeš da veruješ koliko se udobno voziš u njega. Špiluje kao Citroen, ali bez ikakve šale.
            IMG_4387.jpg
            Evo ga moj klinac kako nestrpljivo zagreva mašinu pred polazak na sabor
            Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

            Komentar


            • #81
              Svaka mu cast,mali je extra.Malo ste me dirnuli ovim prilozoma sa Stola i ostaje mi samo da zalim sto nisam bio,jer sam po malo emotivno vezan za taj kraj,naime kao student sam dva puta bio tamo i uvek je provod bio super,nego nadam se da ce u buduce biti jos sabora ove vrste pa ce da nadoknadimo propusteno.

              Komentar


              • #82
                Orginalno postavljeno od miljenko1 Pogledati poruku
                Svaka mu cast,mali je extra.Malo ste me dirnuli ovim prilozoma sa Stola i ostaje mi samo da zalim sto nisam bio,jer sam po malo emotivno vezan za taj kraj,naime kao student sam dva puta bio tamo i uvek je provod bio super,nego nadam se da ce u buduce biti jos sabora ove vrste pa ce da nadoknadimo propusteno.
                Znaš kako Miljenko,
                U svemu ovome je trebalo biti entuzijasta pa osmisliti ovakav sabor sa ovakvim ljudima, pomalo hrabar da se u sve ovo upustiš i dovoljno lud da sve ovo sprovedeš u delo! Ovo pričam o organizatorima ovog Sabora. Savršeno smo bili svesni da je ovo probijanje leda i da mnogi neće razumeti svrhu održavanja ovog Sabora , kako smo ga popularno nazvali. Bilo je tu strahovito mnogo pitanja od pojedinaca i raznoraznih komentara pre samog održanog skupa. Mi nismo pozivali ljude da na ovom skupu urade, rade ili učine ništa što bi se kosilo sa zakonom. Naprotiv. Ako ti kažem da sam skup čak i regularno prijavio u mesnom SUP-u onda ti je sve jasno. Naravno da je oduševljenje onih koji su prisustvovali ovom skupu, ostavilo najviše impresivnih tragova na njima pre svega-učesnicima. Pomalo ljuti zbog nedolaska većeg broja učesnika, i tutorisanja pojedinaca koji su pre skupa negativno reagovali i na samu pomisao organizacije ovakve vrste, pojavilo se nekoliko komentara na ovom forumu u nekoj malo žušćoj atmosferi. Naravno da je ogroman broj ljudi bio i neobavešten da se nešto tako igde organizuje, ali je bilo i pojedinačnih strahova za pojavljivanjem, straha od objavljivanja fotografija i tome slično. Niko normalan ne stvara od sebe nekog krivca ako nema na savesti neku krivicu i ima strahova da se negde pojavi!? Kao tobož: eto sada na ovom skupu će nas sve registrovati imenom i prezimenom, sami ćemo se , nekome tamo, predstaviti ko smo i šta smo!? Pa jesmo li mi neki kriminalci, pa se sada krijemo od nekoga ili nečega? To su notorne budalaštine. Svako onaj ko je čist pred sobom i pred ljudima će doći uzdignute glave na bilo koje javno okupljanje. Ma kako se ono zvalo i ma ko ga organizovao.
                Osnovni moto ovog okupljanja je bio svojevrsno druženje u prelepom planinskom ambijentu. Ako si Miljenko već bio na ovoj planini, kao što kažeš, onda znaš o čemu pričam. Svako onaj ko je shvatio suštinu ovog okupljanja i imao uslove (finansije pre svega, dobru volju i vremena) je došao.
                Iznenadilo nas je jer je veliki broj učesnika na ovom Saboru koji je došao sa kompletnim porodicama. I mladi i stari,penzioneri i deca. Deca su posebno uživala u potpunoj slobodi i van gradskih ulica i zidova, pušteni na okolnim livadama trčkarajući za loptama,kupaju se u jezeru i čak pecaju. Nismo ih mogli pohvatati za doručkove, ručkove ili večere.
                Subota uveče- večera pod vedrim nebom ispred planinarskog doma uz muzičare koje smo mukom naterali da svoje instrumente dovezu u ovoj nedođiji je priča za sebe.

                Ovde nije bilo niti posebnih gostiju niti posebnog domaćina. Svi smo bili i gosti i domaćini. Slobodno vreme u ova tri dana je svako iskoristio na nova poznanstva i razmenu iskustava. Priči nikad kraja i svakom se učinilo premalo ovih tri dana. Rastali smo se svi sa setom ali i verom da ćemo sve ovo ponoviti još neki puta. Sami smo sebi obećali da ćemo to i ostvariti naredne godine i ostvarićemo. Kako su pojedini učesnici Sabora i sami rekli, o nekoj novoj lokaciji održavanja ovakvog skupa su već na samoj planini Stol padali predlozi. Ima vremena i o mestu narednog skupa ćemo se svi ovde dogovoarati. Ovde smo svi jednaki i niko ne pravi medjusobne razlike. Potajno znamo da će sledeći Saborprivući mnogo veći broj učesnika. Mi, koji smo ovoga puta bili učesnici, samo smo otvorili put ka novim druženjima.

                Svi oni koji će vremenom, do narednog okupljanja, saznati da ovako nešto postoji i organizuje se, svakako će ,u koliko vole prirodu pre svega i toplu ljudsku reč, doći na naredno okupljanje. Postoje velike indicije da će naredni skup biti medjunarodnog ili internacionalnog tipa, ali sačekajmo da dodje sledeća godina i sami se uverimo u narednu organizaciju sledećeg Sabora pod pokroviteljstvom sajta i foruma "Zakopano blago". Nogu smo povukli, bez svih Vas i nas, običnih ljudi sve je besmisleno i pokušati da se nešto organizuje.
                Nadam se da si me Miljenko sada malo više razumeo i ti ali i svi oni koji posećuju naš sajt i naš forum i čitaju sve ovo?
                Priča i tema o ovom "sokoćalu" kako ga je nazvao Slađanko, pokazuje samo još jednom da niko ovde nije došao pod nekim opterećenjem. Priča i dogodovština, nevezanih za temu "zakopanog blaga", je u ova tri dana bilo sijaset. Iznedri eto po neki učesnik skupa po nešto od svega lepog što se na planini Stol od 3-5 avgusta ove godine dešavalo. Nasmejemo se svi mi učesnici na sve to i vozimo dalje naše "sokoćalo"!
                Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                Komentar


                • #83
                  eeeeee vi setali po sumicama a ja morao da mesim ..... pu jebem ti pekaru

                  Komentar


                  • #84
                    Odg: Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

                    Sve dok ne objavimo detaljniji izveštaj o samom održanom prvom Saboru ove vrste, ostali neće ni znati za čime da žale što nisu prisustvovali.

                    Boze blagi koja lepota. A samo je trebalo citati i biti aktivan na forumu. Divim se svima vama drugari, koji ste znali i bili pametni da odete na ovako divno druzenje. E , neka je od Boga zzdravlje , ak toga bude, a moralo bi da bude, evo mene - a eto i vas, postovane kolege. i svako dobro svim ljudma dobre volje i ucesnicima ovog divnog druzenja!!!!
                    Ko nadje - njegovo je..
                    Ko izgubi - da nadje...

                    Komentar


                    • #85
                      Odg: Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

                      Milane ovo sto gledam je fenomenalno. Kako lepi predeli , blagi Boze, ovde vredi doci i ostati zauvek!!!! Puno pozdrava iz Krusevca. Ja komentarisem sve sa zakasnjenjem, i da mi nisi u mailu napisao da podrobnije pogledam sajt , ostao bih uskracen za ovu lepotu, a to sebi nikad ne bih mogao oprostiti. Hajde covek pravi to opet! Molim te organizuj sa ekipom ponovo ove godine, pa od Boga zdravlje , eto nas mnogih koji nismo bili tada! Ziveli!
                      Ko nadje - njegovo je..
                      Ko izgubi - da nadje...

                      Komentar


                      • #86
                        Odg: Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

                        ...sta reci vise...

                        Komentar


                        • #87
                          Odg: Prvi susret članova foruma "Zakopano blago" Stol 2012

                          Drugari, ako Bog da zdravlja, svakako da ćemo ove godine upriličiti ponovo jedno slično druženje. Svako ko misli da se na ovim i ovakvim skupovima trguje detektorima, vrše neki terenski radovi, veoma se varaju. Ovo je pre svega najobičnije susretanje ljudi gde se, pored sveg ovog virtualnog sveta, ima prilike da se stisne ruka, popriča, upoznaju ljudi bez ikakvih tereta u jednoj veoma opuštenoj atmosferi. Kada se jedan ovakvo jedno susretanje održi u nekom lepom i prirodnom ambijentu, onda je užitak potpun. Na ovom Saboru su ljudi dolazili porodično (većina njih). Organizatori se trudili da sadržajem upotpune ova tri dana raznolikim aktivnostima za sve uzraste. Tako da je bilo svega, od igranja fudbala, pecanja, lova, karata, šaha, muzičkih večeri,.......
                          Naravno da se svako iskustvo kali vremenom, tako da će svaki naredni susret biti sadržajno obogaćen i mnogim drugim stvarima koje priznaćete, nema nikakvih veza sa ovim hobijem. Svakome je ostavljeno sasvim dovoljno kreativnosti i vremena da međusobno, ako hoće, popričaju o mnogim stvarima.

                          Na ovakav način je organizovano ovo spontano druženje prvoga puta i tako će biti i naredni takođe organizovan.

                          Gde?

                          Zavisiće od mnogih stvari koje će diktirati jedino sadržaji koje budu imali u vidu organizatori. Nije nemoguće da se ponovi još jedan ovakav Sabor ponovo na istoj lokaciji. Videćemo do leta svakako. Za prošlu godinu je bilo i nekoliko drugih predloga i nekih drugih država, što je za svaku pohvalu. Težićemo da ovo bude Sabor međunarodnog karaktera ali to neće zavisiti od samog organizatora koliko od interesovanja naših prijatelja iz inostranstva.

                          Neki noviji sadržaji su već osmišljeni, no da ne otkrivamo pre vremena neke detalje. Prvo treba skočiti pa reći - hop!
                          Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                          Komentar

                          Radim...
                          X