Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Prodajem Golden mask1

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Prodajem Golden mask1

    U garanciji do 11. ove godine. Kupljen u čačku, Detektor.rs, sa spajder sondom. Zbog odlaska u inostranstvo..

  • #2
    Odg: Prodajem Golden mask1

    sve je to lepo aali nigde nisi stavio za koju cifru porodajes MD,mene interesuje,pozz Caja

    Komentar


    • #3
      Odg: Prodajem Golden mask1

      Cajo, hajde da ti poklonim jedan kineski detektor, jos nije izasao iz kuce a vjerujem da nece skoro jer sam na njega vec i zaboravio...mozda su ga i misevi pojeli u podrumu, ko ce ga znati

      Komentar


      • #4
        Odg: Prodajem Golden mask1

        Orginalno postavljeno od MilanV Pogledati poruku
        Cajo, hajde da ti poklonim jedan kineski detektor, jos nije izasao iz kuce a vjerujem da nece skoro jer sam na njega vec i zaboravio...mozda su ga i misevi pojeli u podrumu, ko ce ga znati
        Izvini Milane al ti mora da si šenuo, ako pokloniš Caji detektor šta ćemo mi onda,kako bi tebi bilo da ja poklonim jednu mašinu nekom tamo Hansu pa da ti on vršlja po terenima.

        Komentar


        • #5
          Odg: Prodajem Golden mask1

          Ma mislio sam da se ne muci vise sa pisanjem u svakoj temi o kupovini...ali ako je problem ja cu eto povuci ponudu

          Komentar


          • #6
            Odg: Prodajem Golden mask1

            Ma Ok ako je taj kineski detektor Dlbinac onda može,ja nisam zlatar a i ostarilo se za duboko oranje, ako je monetarac onda nemoj molim te,povlači ponudu.

            Komentar


            • #7
              Odg: Prodajem Golden mask1

              Кој си ти Драган да го споделиш со нас на Ханс и да одлучиш кој од нас ке делиш?Вие не сте златар, но што сте вие? Ми покажа на другиот форум што си како селанец Продавте детектор на мојот пријател што го направивте
              Патеката да ја избрише со него
              Лажго

              Komentar


              • #8
                Odg: Prodajem Golden mask1

                makedon1
                Кој си ти Драган да го споделиш со нас на Ханс и да одлучиш кој од нас ке делиш?Вие не сте златар, но што сте вие? Ми покажа на другиот форум што си како селанец Продавте детектор на мојот пријател што го направивте
                Патеката да ја избрише со него
                Лажго]
                Kao prvo mamlaze jedan (imam pravo da ti odgovorim istom merom) ja se sa MilanomV šalim i nemam ništa protiv da pokloni šta god hoće niti mogu da mu zabranim.
                Šta ti je to drugar pokazao na drugom forumu? Sve što te interesuje mogu ja da ti pokažem.
                Koji sam to detektor prodao? Postavi slike,dokaži.
                Šta si mu ti,advokat?
                Baš mi se sviđa što si se registrovao samo zbog mene i odmah u prvom postu počeo da vređaš,budi džek,hrabar i prijavi se pravim Nickom ili imenom,imaj mud. kao ja.

                I samo da te obavestim tamo gde ja prodajem detektore daju se ocene,pozitivna i negativna,slobodno pogledaj pa se uveri i isto nisam sakrio ime.
                Poslednji put izmenjeno od Dragan Crni; https://www.zakopanoblago.com/forum/member/142-dragan-crni u 12-01-2018, 06:21.

                Komentar


                • #9
                  Odg: Prodajem Golden mask1

                  Hej momci, polako. Zašto vređanje? Prvo se odnosi na makedona1. Smirite strasti. @makedon1, vidim da ti je ovo tvoj prvi post od 2012 još godine od kada si registrovan na ovom forumu ni jedan jedini post nis postavio osim ovoga. Kako to da neko razume i u pravu je @dragan crni.
                  I zato nema odavno novih registracija jer svi imate ovde po desetak i više registracija sa kojma mešetarite. Sleduje brisanje svih starih i neaktivnih naloga pa kom milo kom drago.
                  I čudi me jedno @makedon1, ako već imaš nešto nerasčišćeno sa Draganom Crnim, a spominješ neki drugi forum, zašto se tamo ne raspravljaš sa njime nego si našao ovde da dižeš tenziju? Bez obzira šta i o čemu se radilo, idi tamo gde si se sa nekime zamerio, pa na tom forumu se raspravljaj, a ne po tuđim forumima.
                  Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                  Komentar


                  • #10
                    Odg: Prodajem Golden mask1

                    Nalog korisnika @makedon1 obrisan !!!!!!
                    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                    Komentar


                    • #11
                      Odg: Prodajem Golden mask1

                      Eto, opet sam uprskao stvar ...od sada nista nikome ne poklanjam, ce se utepaju

                      Komentar

                      Radim...
                      X