Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Izbor detektora

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Izbor detektora

    ljudi planiram da kupim jedan detektor sto bolji od ova 3, eto suzio sam izbor na 3 a potreban mi je otprilike za oranice, njive, brdsko tlo umereno mineralizovano i poneki kamenjar. Troumim se izmedju XP G-maxx II, Gold Maxx Powera 22.5 i Fisher F-70? Sta je po vama najbolje od ova tri? eventualno bi tu mogao da dodje i Golden Mask 4 pro, ali mi deluje prejjeftino pa mi to ne uliva poverenje u kvalitet?

  • #2
    Odg: Izbor detektora

    XP Gold Max Power sa 27 cm sondom.

    Komentar


    • #3
      Odg: Izbor detektora

      I.Dzoni....pratim

      Komentar


      • #4
        Odg: Izbor detektora

        golden mask pro4s je bugarska verzija gmp-a i ne zaostaje skoro ni u cemu za originalom,
        cena ne treba da te opredeljuje u kupovini jer ima mnogo primera gde strojevi od par hiljada evra ne rade ni malo bolje od nekog detektora mnogooo puta jeftinijeg...

        Komentar


        • #5
          Odg: Izbor detektora

          Orginalno postavljeno od banebeograd Pogledati poruku
          golden mask pro4s je bugarska verzija gmp-a i ne zaostaje skoro ni u cemu za originalom,
          cena ne treba da te opredeljuje u kupovini jer ima mnogo primera gde strojevi od par hiljada evra ne rade ni malo bolje od nekog detektora mnogooo puta jeftinijeg...
          Pa jos bolje ako je tako, da li ga je neko ovde testirao el zna kako se ponasa na terenu? el ne ludi sto bi rekli? Jel zna neko nesto o ovom modelu iste firme Golden Mask 5 http://www.goldenmask.eu/

          Komentar

          Radim...
          X