Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Ašov detekt 28

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Ašov detekt 28

    Picture 305.jpgPicture 298.jpgPicture 304.jpgPicture 302.jpgPicture 303.jpgPicture 301.jpgAsov detekt 28 je prvenstveno dizajniran za ljude koji rade sa metal detektorima, napravljen je od vrhunskog kovanog celika.
    dimenzije riljaca koji ulazi u zemlju duz 28cm , sir 20cm, sir u donjem delu 10cm
    kompletna duzina 82cm
    tezina 1.6kg
    cena 40e
    064/547-35-33

  • #2
    Odg: Asov detekt 28

    Ja sam kupio ovaj Asov detekt 28 jos pre mesec dana,i super sam zadovoljan,prvenstveno zbog svoje tezine i kvaliteta,ima cak i mogucnost da se nosi na ramenu jer ima malu okruglu alku u gornjem i donjem delu gde mozete namontirati kais ili remnik, probao sam ga u sumu gde ima puno zila ide ko u puter jer ono sa strane sece ko zilet,probao sam ga i na kamenitom to jest peskaivom terenu isto se dobro ponasa,po mom misljenju vredi svaku paru mogu samo reci sve pohvale i cestitke za majsora, druze samo napred

    Komentar


    • #3
      Odg: Asov detekt 28

      I registrirao si se samo da bi nam rekao kako si kupio ovu lopatu (tvoj prvi post na forumu)...zadivljujuce, vjerovatno nece vise biti postova sa tvoje strane

      Komentar


      • #4
        Odg: Asov detekt 28

        Nisam se registrovao da bi samo rekao da sam kupio lopatu,a sta bi ti hteo da pisem tebi ljubavna pisma,ja sam napisao moje misljenje o asov detekt 28,SRAM je tebi sto se ubacujes ni za sta

        Komentar


        • #5
          Odg: Asov detekt 28

          Meni je interesantno da si se registrirao kako bi se pohvalio da si kupio super lopatu....hajde pokazi nam malo neke od nalaza posto si ovu lopatu uspjesno koristio i u sumi i po pijesku i po kamenju i po marsu i mjesecu...tu mora da ima brdo nalaza. Ostavi se lopate, pokazi nalaze a pisma pisi, nema problema, ja sam uvijek spreman saslusati probleme drugih

          Komentar


          • #6
            Odg: Asov detekt 28

            zanimljis si ti momcic,nemam se ja sta hvaliti ja sam samo izneo svoje misljenje i to je to,a i video sam da si ti neki opasan biznismen u sve se cene razumes ,hvala

            Komentar


            • #7
              Odg: Asov detekt 28

              a sada se setih ja da nisi mozda hteo ti da doneses neku lopatu iz Haustriju pa da prodas mora da je to ,ha ha kakav si ti zanimljiv momak

              Komentar


              • #8
                Odg: Asov detekt 28

                A i jos nesto sam hteo da ti kazem nemoj vise da se mesas u nesto kada neznas ni sta je, ovo nije lopata nego ASOV , ti si se sigurno rodio tamo u Hastriju aa,stvarno si zanimljiv momak

                Komentar


                • #9
                  Odg: Asov detekt 28

                  iskren da budem ovakav asov nikad ne bih kupio, takvo nesto dozivljavam samo kao pomodarsko pracenje nefunkcionalnih yenki trendova.
                  drska je prekratka, povrsina samog asova tj dela koji ulazi u zemlju je premala, a onom kao naostrenenom delu ne vidim svrhu cak mislim da je preopasna zbog mogucnosti samopovredjivanja.
                  ovakve multifunkcionalne sprave po pravilu tj iz mog iskustva najcesce kao imaju sve ali nisu ni za sta....

                  ako konstruktora zanima da cuje realan savet o tome kako treba da izgleda ozbiljan i funkcionalan asov mogu da pomognem,
                  a ovaj model slobodno nek zaboravi jer tako nesto na domacem trzistu nece proci ni zbog /ne/funkcionalnosti ni zbog cene ...

                  ps. bigl, svaka tebi cast kad si za samo mesec dana uspeo da radis i po kamenju i po pesku i po drvecu , prakticno po svim mogucim terenima , pogotovo sad kad je i trava svugde povelika....
                  sto rece milan i po zemlji i po marsu i po mesecu

                  Komentar


                  • #10
                    Odg: Asov detekt 28

                    Ma covjek je cudo od djeteta, nema se sta reci. Nego Bane, Imam jedno kamionce ASOVCICA, kako da to prebacim u Srbiju, cijena je, naravno, sitnica, cisto da unistim konkurenciju sto se prodaje asova, lopata i sl tice?

                    Komentar


                    • #11
                      Odg: Asov detekt 28

                      Biglbigl, pa sto odmah nisi rekao da ti je korisnik "dinic" rodjeni brat?
                      I na drugom forumu hvalis istu ljopatu kao i na ovom. Obozavam pametnice kao sto si ti

                      Komentar


                      • #12
                        Odg: Ašov detekt 28

                        Orginalno postavljeno od dinic Pogledati poruku
                        [ATTACH=CONFIG]5766[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5761[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5763[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5764[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5765[/ATTACH]Asov detekt 28 je prvenstveno dizajniran za ljude koji rade sa metal detektorima, napravljen je od vrhunskog kovanog celika.
                        dimenzije riljaca koji ulazi u zemlju duz 28cm , sir 20cm, sir u donjem delu 10cm
                        kompletna duzina 82cm
                        tezina 1.6kg
                        cena 20e Veliko SNIZENJE
                        064/547-35-33
                        ..........

                        Komentar


                        • #13
                          Odg: Asov detekt 28

                          Orginalno postavljeno od MilanV Pogledati poruku
                          Ma covjek je cudo od djeteta, nema se sta reci. Nego Bane, Imam jedno kamionce ASOVCICA, kako da to prebacim u Srbiju, cijena je, naravno, sitnica, cisto da unistim konkurenciju sto se prodaje asova, lopata i sl tice?
                          Ti imenjače sa jednim kamiončetom misliš da mi ovako radimo sa tim ašovima? :

                          https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                          A ti i Bane iza nas sa detektorima?

                          Veoma mudro, kupujem detektor, nisam ti ja za ašov

                          Ovo je inače izum ovih iz one "legalne organizacije" Diniću daću ti njihov broj telefona, ali 5% provizije jer će da ti pokupe sve što imaš ma koja je količina u pitanju. Dogovoreno???
                          Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                          Komentar

                          Radim...
                          X