Najava

Skupi
Još nema oglasa.

Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

Skupi
X
 
  • Filter
  • Vreme
  • Prikaži
Očistiti sve
Nove poruke

  • Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

    Prodajem
    najnoviji proizvod naocare detekor
    nema promasaja
    nema lutanje
    nema kopanje bunare
    rade po najnovu tehnologiju
    slike i snimke odma odradzuje program i odma obelezi gde je zakopano zlato
    ali ne samo to.obelezava skrivene prolaze i moguce lokacije gde je zlato.
    Jednostavno nema promasaja
    cena 3000 dolara.[ATTACH=CONFIG]5381[/ATTACH]

  • #2
    Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

    Dragi kolega Milane . Jako sam zaiteresovan za ove naocare , nego ima jedan mali problem . Moju ekipu cine jedanaest clanova pa bi da svi budemo opremljeni najnovijom tehnikom . Dali na lageru imas jedanaest pari naocara . Kako se ponasaju u mraku , u magli . Ja u svojoj opremi imam naocare za maglu ali ovo je zadnja rec tehnike sto si ponudio . Molio bih te za sto brzi odgovor i dali ima popust na kolicinu od jedanaest pari naocara .
    TERORIZAM JE BOLEST , POZOVITE DOKTORE ! ! !

    Komentar


    • #3
      Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

      Postovani Milane ima li kakav snimak tih naocara , kako to u opste radi ? Takodje i ovdje kod mene bi bilo zainteresovanih i trebala bi ozbiljna kolicina tih naocara da se nabavi.

      Komentar


      • #4
        Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

        Andrija , mislim da bi bio red da prvo ja dobijem odgovor o narudjbini a ako covek ima jos na lageru mislim da nece biti problema . Budimo kolegijalni , bice naocara za sve
        TERORIZAM JE BOLEST , POZOVITE DOKTORE ! ! !

        Komentar


        • #5
          Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

          Vidim ja da će moj imenjak da napravi dobar posao

          Dokle je tehnologija otišla, a naš Bane prodaje nekakve budže koji se i dalje zovu metal detektori! Neznam ko će to više da kupi, to je dalje promašena investicija za sve nas. Nabaviš ovakve naočare, komšika misli da gledaš u nju, a ti je skeniraš od glave do pete i vidiš gde svuda ima stavljene ZLATNE PIRSIĆE ( valjda se tako zovu one čengele za pupkovi?).

          Nego der polako, da napravimo malo reda. Ako je za pravdu, Milane , ime moje, prvi komad ide naravno domaćinu kuće, jel te ??? A onda napravite red ljudi moji, kako se ko javio , a ti Milane od kude Skopje, ne preskači nikako red jer ćemo da te isteramo odavde.

          Znači po red: Jedan par na mene, 11 pari na Taxisti iz Bor ( hoće i oni da vidu PIRSIĆI na mušterije ), pa Andrija i tako redom ko se kako prijavi !

          Nego, što reče Citytaxi, može li Milančo neki popust na veću narudžbinu ? Ako ne daš neki popust, čika Bane ti uze posao iz ruke o čas posla, samo dok namiriše i on ovu robu
          Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

          Komentar


          • #6
            Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

            Ovo nema smisla . Ako je neko administrator , njemu prvo . EPA NEMA . IZVINI MOLIM TE . KO PRE DEVOJCI , NJEMU DEVOJKA , U OVOM SLUCAJU MISLIM NA NAOCARE . Zato po redosledu javljanja . Ja prvi pa sta ostane za ostale . A sto se BANETA tice , ko mu je kriv sto ne prati trend , nego se uvatoi za detektore pa misli da je najjaci . Epa nasao se majstor i za njega . .
            TERORIZAM JE BOLEST , POZOVITE DOKTORE ! ! !

            Komentar


            • #7
              Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

              postoje naocari za toplotne metale zlato osmium i dr to su termo vizir naocari ameri ih imaju odavno tesko je dokopati se do njih i nije zajebancija dubina je do 80 cm ali topla voda podzemne moze da zasmeta; nemesajte ih sa infrared

              Komentar


              • #8
                Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                prijatelji
                Sta se tice kolicine ima sa tri cifre samo dali smo spremni platiti??
                I normalno za mog imenjaka mora biti popusta al to cemo uz mezence dogovoriti.
                Za kolicinu naravno da ima popust pa nismo pohlepni toliko
                popust je 20%

                Komentar


                • #9
                  Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                  Orginalno postavljeno od Patray Pogledati poruku
                  postoje naocari za toplotne metale zlato osmium i dr to su termo vizir naocari ameri ih imaju odavno tesko je dokopati se do njih i nije zajebancija dubina je do 80 cm ali topla voda podzemne moze da zasmeta; nemesajte ih sa infrared
                  U bre rodjo, al ga zaprži
                  Koliko sam pročitao Milanovo uputstvo za ove naočare, one nisu "termovizijske", ne reaguju na toplotu, već na samo veeeeću količinu zlata !?

                  E sad, pošto se sa manjim količinama ne vredi akati, kazanče Partaj ili ništa ! Nećemo sada da sitničarimo tu sa nekakvim ćupovima. To što ti reče, to postoji ali nisu to ove Milančetove naočare. Ove ne registruju osmijum, germanijum, tricijum, .............
                  Ove rade na hladno, jedino ako ih neka snajka ne turi pod debelo mesto da ih ugreje ?
                  Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                  Komentar


                  • #10
                    Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                    Orginalno postavljeno od citytaxi Pogledati poruku
                    Ovo nema smisla . Ako je neko administrator , njemu prvo . EPA NEMA . IZVINI MOLIM TE . KO PRE DEVOJCI , NJEMU DEVOJKA , U OVOM SLUCAJU MISLIM NA NAOCARE . Zato po redosledu javljanja . Ja prvi pa sta ostane za ostale . A sto se BANETA tice , ko mu je kriv sto ne prati trend , nego se uvatoi za detektore pa misli da je najjaci . Epa nasao se majstor i za njega . .

                    Dobro zemljače. Eto u interesu mušterija koje vozikate po gradu, odričem se prava prvenstva u nabavci. Neka se opreme svi taxisti u rodnom gradu, tamo kod tebe, da ne bi mušterija trpela !

                    Bane će sada da bankrotira, to je jedino sigurno !
                    Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                    Komentar


                    • #11
                      Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                      Orginalno postavljeno od milanSKOPJE Pogledati poruku
                      prijatelji
                      Sta se tice kolicine ima sa tri cifre samo dali smo spremni platiti??
                      I normalno za mog imenjaka mora biti popusta al to cemo uz mezence dogovoriti.
                      Za kolicinu naravno da ima popust pa nismo pohlepni toliko
                      popust je 20%
                      Nisi mi baš jasan ?

                      20% popusta za koliko??? 100 komada ili ........????
                      Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                      Komentar


                      • #12
                        Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                        Zahvaljujem FUTYFUTY9 sto si ipak kolegijalan i razuman covek . Nisam ni ocekivao da cemo se prepirati ko ce prvi kupiti . u svakom slucaju . Vidis da imas i popust kao administrator , dok ja mogu dobiti popust samo na kolicinu , nego samo ostaje svi clanovi moje ekipe da se sloze i napravimo dobar biznis . Nadam se da ce biti i pozitivnih rezultata , mislim zbog cene uredjaja . Imam u planu gospodinu Sosi da dam predlog , mislim da bi dosta doprinelo napretku giganta , a posto su zemljaci mozda i on ima popust
                        TERORIZAM JE BOLEST , POZOVITE DOKTORE ! ! !

                        Komentar


                        • #13
                          Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                          cek malo,junaci,a mene zaboraviste da stavite na "listu cekanja" ? Taxi je u pravu,ovakva sansa nesme da se propusti Jedva cekam da se,banebeograd,inace u sirim krugovima poznat kao,"bane vodena zamka",ukljuci u ovu raspravu.....bice to,siburno,vredno citanja

                          Komentar


                          • #14
                            Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                            Orginalno postavljeno od citytaxi Pogledati poruku
                            Zahvaljujem FUTYFUTY9 sto si ipak kolegijalan i razuman covek . Nisam ni ocekivao da cemo se prepirati ko ce prvi kupiti . u svakom slucaju . Vidis da imas i popust kao administrator , dok ja mogu dobiti popust samo na kolicinu , nego samo ostaje svi clanovi moje ekipe da se sloze i napravimo dobar biznis . Nadam se da ce biti i pozitivnih rezultata , mislim zbog cene uredjaja . Imam u planu gospodinu Sosi da dam predlog , mislim da bi dosta doprinelo napretku giganta , a posto su zemljaci mozda i on ima popust

                            Hahhahahahahaha....... pa ako spojimo Sosu i Milančeta, onda nama dolazi gratis đozluci, jer će onda da idu preko sindikata, hohohohohhohohohooo............

                            Ideja ti nije loša
                            Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                            Komentar


                            • #15
                              Odg: Nepropustaj.novo,novo,novo,novo

                              Orginalno postavljeno od Pehina11420 Pogledati poruku
                              cek malo,junaci,a mene zaboraviste da stavite na "listu cekanja" ? Taxi je u pravu,ovakva sansa nesme da se propusti Jedva cekam da se,banebeograd,inace u sirim krugovima poznat kao,"bane vodena zamka",ukljuci u ovu raspravu.....bice to,siburno,vredno citanja

                              Ne navaljuj, ti si zadnji na dosadašnjem spisku za naočare ! Red je red, a Bane ? Bane smišlja neki "kontra udar" Makedoncima na tržištu - garant !

                              Kako ovo postaje unosna stvar za trgovinu, moram da se i ja malo zainteresujem za nekakve slične stvari - novine na tržištu ! Zaostali smo totalno, a ljudi napreduju svakog dana.

                              A možda je Bane negde na teren jer ima navalicu za zadnji model rašlji - onaj MK4, sa kojima se pojavio na Sabor ??? Der vidi ti da ti nije on posekao one topole tamo kod tebe ?
                              Čoveku su potrebni i prijatelji i neprijatelji da bi ga ranili: jedni da ga kleveću drugi da mu to jave

                              Komentar

                              Radim...
                              X